betRing končí svoje pôsobenie na Slovensku

Od soboty (1. októbra 2022) betRing neprijíma nové registrácie, hráčske vklady a stávky.

Značka betRing opúšťa slovenský trh online športových stávok. Utlmí a zastaví svoju prevádzku, vysporiada všetky svoje záväzky a v spoločnosti SZRT Slovakia s.r.o., prevádzkujúcej značku betRing, prebehne v najbližších mesiacoch proces jej likvidácie.

Príčinou tohto kroku je základná zmena stratégie materskej spoločnosti, maďarskej národnej lotériovej spoločnosti Szerencsejáték Zrt, ktorá sa rozhodla plne sústrediť na pôsobenie na domácom trhu.

Od soboty, 1. októbra 2022, betRing neprijíma nové registrácie, hráčske vklady a stávky. Po tomto dátume si hráči aj naďalej budú môcť vybrať všetky svoje prostriedky z hráčskych účtov a previesť ich na svoje osobné bankové účty (keďže k tomuto procesu nedôjde automaticky). betRing bude i naďalej vyplácať výhry z už prijatých stávok. SZRT Slovakia vysporiada všetky svoje záväzky.

betRing urobí maximum pre hladké vysporiadanie vašich účtov. Hráčom bude v pracovných dňoch (pondelok-piatok) k dispozícii zákaznícka linka na emailovej adrese [email protected]

betRing priniesol na slovenský trh športových stávok viacero inovácií ako gamifikáciu, populárne fantasy hry a nové funkcionality ako Inšpirátor, Ring, či Mapu víťazov.

Predpokladáme, že vás napadnú aj ďalšie otázky. Pripravili sme preto pre vás prehľad tých najpálčivejších otázok a odpovedí tu.