Od soboty (1. októbra 2022) betRing neprijíma nové registrácie, hráčske vklady a stávky. betRing aj naďalej vyhodnocuje stávky a vypláca výhry z už prijatých stávok. Žiadame hráčov, aby si všetky peniaze zo svojho hráčskeho účtu previedli na svoj osobný bankový účet čo najskôr. Viac informácií nájdete tu. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na 0850 242 012 alebo 02/391883297 (v pracovných dňoch 8.00-20.00 hod), v zákazníckom chate (žltá bublina „Napíš nám“ v pätičke stránky), alebo emailom na [email protected]

CESTA VÍŤAZA


Cesta víťaza

“Ty tipuješ, my ťa bavíme”

Ak si mal doteraz pocit, že tipovanie napĺňa tvoju hravosť, to si ešte neskúsil našu Cestu víťaza! Práve tu sa vyhráš do sýtosti, a pritom nerobíš nič, čo by ťa nebavilo - tipuješ a hráš sa!

Chceme, aby si sa nielen bavil tipovaním a vyhrával, ale aj to, aby si mal prehľad o všetkých aktivitách, do ktorých sa zapájaš. Získavaš body a stávky na nás, prijímaš a plníš výzvy, postupuješ levelmi a my ťa za to odmeňujeme. Stávkami na nás, ale aj trofejami, medailami a odznakmi za splnené úlohy. Dáš tak o sebe vedieť aj ostatným tipérom, že sa posúvaš stále vyššie a vyššie a titul tipérskeho šampióna ti patrí plným právom!

V tejto sekcii nájdeš perfektný prehľad o všetkom - ako si stojíš s bodmi vo vernostnom programe, na akej hráčskej úrovni práve si, aké výzvy si zdolal, aké odmeny si za ne získal alebo aký odznak znalca ti patrí!

Orientovať sa v sekcii je jednoduché. Stačí ju pravidelne sledovať a sama ťa navedie na tvoju najbližšiu (a v tej chvíli samozrejme najdôležitejšiu) výzvu, ktorú treba zdolať!

  1. Zaregistruj sa
  2. V hornej lište klikni na ikonku trofeje
  3. Sekcia „Body“ je vernostným programom betRingu
  4. Levely – kopíruje tvoju tipérsku víťaznú cestu
  5. Výzvy – bavia ťa priebežne

Body

“V našom vernostnom programe boduješ!”

Zbieranie bodov, ktorým ťa dnes atakuje azda každá sieť čerpacích staníc či obchodov, môže byť pekná “otrava” a pôsobí častokrát skôr demotivačne. A tak je to aj vo svete stávkových kancelárií. Veľa tipérov si ani len nevšimne (alebo nepochopí), ako samotný vernostný program funguje a jeho výhody tak vlastne ani nevyužije. To sa ti ale v betRingu nemôže stať!

Do lojalitného programu prinášame perfektný prehľad, poriadok a čo je super, odmeňujeme takmer každú tvoju aktivitu.

U nás totiž:

  1. Za každé vsadené 1 euro na tiketoch s min. kurzom 3 získavaš 1 bod
  2. Vždy hráš o rovnaký odmenu - Stávku na nás v hodnote 10 eur
  3. Vždy vieš, koľko bodov ti ešte do Stávky na nás chýba
  4. Oceňujeme nielen samotné tipovanie, ale oveľa viac - písanie analýz, zdieľanie tiketov a analýz na FB, ale tiež denné používanie mobilnej aplikácie a inšpirovanie ostatných tipérov.


Levely

„V betRingu stále rastieš.“

Posúvaj svoj hráčsky level a my ťa za to odmeníme. Ak sa dostaneš na samotný vrchol, čaká na teba fantastická odmena – Stávka na násvo výške 150 eur. Čo pre to musíš spraviť? Hrať, tipovať, objavovať všetky - jedným slovom baviť sa. Máme pre teba spolu 5 levelov, s ktorými sa popasuješ.

Prvý level “Nováčik” je jednoduchý. Stačí si spraviť účet na betRing, vložiť peniaze, stiahnuť našu appku a prvý raz sa prihlásiť, mať prvý víťazný tiket, zvoliť si v profile avatar a máš stávku na nás v hodnote euríčka.

Už v druhom leveli “Hráč” však môžeš uchmatnúť vyššiu odmenu. Pritom robíš len to, čo vieš najlepšie - tipuješ predzápasové a live stávky, vyhrávaš, ale tiež si skúšaš rôzne podstávky (menej/viac, hendikep), výhodný cashout, či typy stávok (systémovú stávku, ringExpert, ringDuel, či BetBuilder).

Tretí level “Borec” je už pre zbehlých tipérov, ktorí sa navyše radi podelia s ostatnými o svoje tipy (zdieľaním svojich tiketov v Ringu i na FB), ale tiež prostredníctvom vlastných analýz k svojim tipom. Veríme tiež, že prijmeš naše výzvy, ktoré ti budeme pravidelne tvoriť “na telo”. A ešte čerešnička - určite si (zadarmo) vyskúšaj naše tri zbrusu nové zábavné, rýchle a motivačné hry – Fantasy, Swipe a Sportmaster.

Dostať sa do štvrtého levelu “Profík” je už výkon hodný šampióna!

Dostať sa však na posledný, piaty level “Legenda”, bude výzva. Odmena 150 eur však stojí za to! Tvojou úlohou bude podať podávanie tiketov, zapájať sa do výziev, písanie analýz, zdieľanie tiketov a pozvať ďalších hráčov k nám.

Stávka na nás však zďaleka nie je jediná odmena, ktorá ťa čaká. Tvoj profil bude zdobiť za každý dosiahnutý level špeciálny odznak.


Výzvy

“Zvládneš to?”

Výzvy v betRingu ťa budú baviť. A popri zábave ťa za ich splnenie odmeníme Stávkou na nás!

PRÍKLADY BUDÚCICH VÝZIEV

Zapoj sa napríklad do sharovacej výzvy a zdieľaj 7 dní po sebe tikety na Facebook.

Ak si nočný vták a sleduješ NHL, máme pre teba výzvu v podobe 20 vsadených live tiketov z NHL za 7 dní.

Miluješ Premier League? Tak si vyskúšaj rôzne typy stávok ako prematch stávka, live stávka, 3AKO, handicap, strelec gólu a presný výsledok.

Čakajú ťa aj VIP výzvy spojené s populárnymi slovenskými športovcami. To je len malá ukážka toho, čo na teba na betRingu čaká!


Odmeny

“Ty sa hráš a my ťa odmeňujeme.”

Túto sekciu určite sleduj pravidelne! Čokoľvek totiž v betRingu robíš, neostane bez povšimnutia a za svoju aktivitu si v tejto sekcii nájdeš “sladkú” odmenu v podobe stávky na nás, ale tiež odmenu v podobe špeciálneho odznaku, trofeje, či medaily, ktorými získaš kredit v očiach ostatných betRing víťazov! Tipuj, píš a zdieľaj analýzy, zapájaj sa do výziev, jednoducho buď aktívny a my ťa odmeníme.


Úspechy

“Tvoja sieň slávy”

V betRingu ťa odmeňujeme nielen Stávkou na nás, ale tvoja aktivita a úspechy dostanú aj vizualizovanú podobu v podobe odznakov, trofejí a medailí za splnenie jednotlivých výziev a levelov. Vždy si ich môžeš pozrieť v sekcii Úspechy, ktoré ti už nikto nezoberie!