TV Ring ringInšpirátor Mapa víťazov Influenceri Fantasy Zóna víťaza

Od soboty (1. októbra 2022) betRing neprijíma nové registrácie, hráčske vklady a stávky. betRing aj naďalej vyhodnocuje stávky a vypláca výhry z už prijatých stávok. Žiadame hráčov, aby si všetky peniaze zo svojho hráčskeho účtu previedli na svoj osobný bankový účet čo najskôr. Viac informácií nájdete tu. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na 0850 242 012 alebo 02/391883297 (v pracovných dňoch 8.00-20.00 hod), v zákazníckom chate (žltá bublina „Napíš nám“ v pätičke stránky), alebo emailom na [email protected]

Zoznam Stávok na nás nájdeš vo svojom účte, potom už len stačí pridať zápasy na tiket, zakliknúť ikonku v podobe darčeka a podávaš na náš účet!

Využívaj Stávku na nás pravidelne! 


Možnosť získať Stávku na nás v rôznych hodnotách ťa ale bude sprevádzať po celý čas stávkovania na betRing. Záleží len a len na frekvencii tvojej aktivity, ako často si podáš na “náš účet.”


Náš lojalitný program Cesta víťaza ti ponúka nespočetné množstvo príležitostí, ako Stávku na nás získať. Zapoj sa do rôznych výziev, zahraj si fantasy hry ako Premier League alebo NHL, zbieraj body a my ti ju automaticky pripíšeme.


Ako funguje Stávka na nás? 


Príklad: za Stávku na nás v hodnote 10 eur podáš tiket v kurze 4,00. Ak vyhráš, zinkasuješ 40 eur – 10 eur (hodnota Stávky na nás), takže Tvoja čistá výhra bude 30 eur. Ak prehráš, neprichádzaš o vlastné peniaze. Stávku na nás môžeš využiť do 30 dní, od kedy si ju získal.


Pravidlá a podmienky "Stávka na nás:" 

1. Stávka na nás je druh bonusu, ktorý je hráčovi prideľovaný najmä za:

- nazbieranie bodov vo vernostnom programe

- výhrami v hrách Fantasy, Sportmaster, prípadne ďalších obdobných hrách nepodmienených peňažným vkladom. O honorovanom poradí rozhoduje výlučne Spoločnosť SZRT

- splnenie podmienok vo Výzvach

- dosiahnutie Levelov v Ceste víťaza

- splnenie podmienok v marketingových súťažiach a akciách

2. Ak bola hráčovi pridelená Stávka na nás, hráč bude mať možnosť využiť ju po pridaní vyhovujúcich stávkových príležitostí na tiket. Hráč si na tikete vyberie zo všetkých svojich Stávok na nás, ktoré má aktuálne k dispozícii.

3. Stávka na nás uplatňuje princíp „výhra pre Hráča, prehra na nás.“

4. Výhra pri použití Stávky na nás bude znížená o hodnotu Stávky na nás. V prípade, že hráčova stávka bude nevýherná, hráč o žiadne svoje finančné prostriedky nepríde. Stratí len Stávku na nás.

5. Hráč môže pri tipovaní na jednu stávkovú udalosť využiť maximálne 1 Stávku na nás.

6. Stávka na nás môže byť viazaná najmä na konkrétny šport, ligu či podujatie.

7. Ak je Stávka na nás viazané na konkrétny šport, ligu alebo podujatie, všetky stávkové príležitosti na stávkovom tikete musia byť z daného konkrétneho športu, ligy alebo podujatia.

8. Stávka na nás môže byť uplatnená na tikety s ľubovoľným kurzom.

9. Stávka na nás nemôže byť použitá na Rozpisovú stávku.

10. Platnosť Stávky na nás je 2 dni.

11. Bonus stávka na nás za registráciu platí pre registrácie do 3. mája 2022.


Kompletné podmienky Stávky na nás nájdeš na tomto linku